Summarize

W tym roku firma Joskin obchodzi 45 rocznicę powstania. Joskin powstał w 1968 roku i zajmuje się produkcją maszyn rolniczych.Obecnie w skład grupy Joskin wchodzą cztery zakłady. Dwa z nich znajdują się w Soumagne i Andrimont w Belgii. Jeden zakład ulokowany jest we francuskiej miejscowości Bourges, zaś czwarty ostatni zakład znajduje się w Polsce. Polski zakład grupy Joskin powstał w Trzciance koło Piły i miało to miejsce w 1999 roku.

W Trzciance grupa Joskin posiada nowoczesny park maszynowy. Produkowane są tutaj wozy asenizacyjne Joskin cieszące się ogromną popularnością w Unii Europejskiej. Oprócz tego, w Trzciance produkowane są wielofunkcyjne przyczepy oraz rozrzutniki obornika. W 2011 roku zakład w Trzciance został wyposażony w nowoczesną ocynkownię.

W 2012 roku grupa Joskin wyprodukowała łącznie prawie 3500 maszyn rolniczych. Marzec rok bieżącego przyniósł z kolei kolejny znakomity wynik jakim było wyprodukowanie trzydziestotysięcznego wozu asenizacyjnego w historii firmy.

Grupa Joskin obchodząc swój jubileusz działalności na rynku postanowiła przygotować dla swoich klientów bardzo atrakcyjne oferty cenowe. Wszyscy zainteresowani nimi są zaproszeni na stronę internetową producenta www.joskin.com.Komentarze

Skomentuj