Summarize

Targi SIMA 2013 były miejscem, gdzie swój debiut miały najnowsze ciągniki marki CASE IH z serii Maxxum CVX EP.Seria Maxxum CVX EP została uzupełniona o trzy nowej modele o mocy 110, 120 i 130 koni mechanicznych. Każdy z tych modeli został wyposażony w bezstopniową skrzynię biegów. Menedżer tego produktu w firmie CASE IH Vincent Hazenberg powiedział, że „te nowe modele wpisują się w trend wyposażania pojazdów w bezstopniowe skrzynie biegów, a także pozwalają nam na poszerzenie oferty ciągników średniej mocy z silnikami czterocylindrowymi”.

Największymi zaletami nowych modeli są: wydajna technologia przekładniowa, nowoczesne silniki, efektywne zarządzanie obrotami jałowymi, komfortowa kabina oraz mocny zaczep.

Nowością w trzech modelach serii Maxxum CVX EP jest bardziej wydajny system zarządzania zaczepem przednim. Dzięki temu wydajnemu rozwiązaniu użytkownik może zaprogramować dwa ustawienia wysokości. Ponadto, można automatycznie ustawić luz, to z kolei jest bardzo praktycznym rozwiązaniem podczas pracy z kosiarką czołową.

Trzy nowe modele o mocy 110, 120 i 130 koni mechanicznych będą dostępne w sprzedaży dopiero w przyszłym roku. CASE IH planuje wprowadzić je na rynek na początku 2014 roku, czyli już w styczniu.

Maszyny z nowej serii Maxxum CVX EP powstają w zakładzie w austriackim St. Valentin i będą dostępne w styczniu 2014.


 Komentarze

Skomentuj