Summarize

Case IH to znany producent ciągników. Najnowszą propozycją firmy jest zaprezentowany na międzynarodowy targach Agritechnica w Hanowerze ciągnik o nazwie Puma Platinum Edition. Nowa maszyna to bez wątpienia Mercedes w świecie ciągników.

Case IH Puma Platinum Edition to specjalny wariant znanego i lubianego na świecie modelu Case IH Puma. Od chwili wprowadzenia na rynek na świecie sprzedano pond 40 000 sztuk tych maszyn, które cieszą się taką popularnością z racji swojej uniwersalności, oszczędności i wydajności.

Ekskluzywna wersja została wyposażona czarny lakier metalik z czerwonym (charakterystycznymi dla Pumy) akcentami. Wyposażono ją także w chromowany wydech. W środku na kierowcę czekają wygodne skórzane fotele Case IH (dla kierowcy oraz dla pasażera). Poza tym model posiada wysokiej jakości skórzaną kierownicę.

Puma Platinum Edition jest dostępna w 16 różnych wersjach o mocy od 131 koni mechanicznych do 228 koni mechanicznych. Każda z wersji posiada efektywną przekładnię (np. sześciobiegowa powershift albo bezstopniowa z podwójnym sprzęgłem). Optymalna moc i oszczędność paliwa gwarantowane są przez systemy Efficient Power stworzone przez inżynierów Case IH.

Należy również wspomnieć, że marka Puma to jeden z najlepszych na rynku układów hydraulicznych oraz dodatkowe zwiększenie bezpieczeństwa jazdy jakim jest opcjonalny system ABS.

Klienci zainteresowani ekskluzywnym ciągnikiem Case IH Puma Platinum Edition mogą już go zamawiać. Jest on dostępny od początku tego roku.Komentarze

Skomentuj