Summarize

W 2003 roku niemiecka firma CLAAS oraz francuska grupa Renault zawarły strategiczną umowę, która zaowocowała produkcją wysokiej klasy ciągników rolniczych. W tym roku firma świętuje 10 rocznicę współpracy.Umowa została zawarta w 23 lutego 2003 roku i według jej ustaleń Renault Agriculture zostało przejęte przez CLAAS. Niemiecki producent techniki rolniczej chciał w ten sposób wejść na rynek produkcji ciągników i wykorzystać know-how francuskiej firmy. W kolejnych latach nastąpiło dokupywanie akcji Renault Agriculture, które zakończyło się ostatecznie powołanie spółki CLAAS Tractor.

Inwestycje w rozwój, nowe urządzenia oraz kompetencje opłaciły się i pozwoliły na stworzenie wysokiej jakości ciągników rolniczych, które w bardzo krótkim czasie uzyskały zaufanie klientów. W chwili obecnej CLAAS Tractor to jeden z najistotniejszych działów marki CLAAS.

Ciągła praca nad doskonaleniem ciągników przyniosła nie tylko uznanie klientów, ale również szereg nagród potwierdzających najwyższą jakość maszyn CLAASA. Są nimi m.in. nagroda Tractor of the year 2006 – NECTIS (ciągniki specjalne), Golden Tractor 2006 – ARES (best design), czy Maszyna roku Agrotechnica 2012 – AXION 900.

CLAAS Tractor z każdym rokiem rozwija swoją ofertę i proponuje coraz szerszą paletę ciągników tworzonych z myślą o potrzebach wymagających klientów.


 Komentarze

Skomentuj