Summarize

AGCO jest globalnym liderem, który zajmuje się projektowaniem, produkcją, a także dystrybucją maszyn rolniczych na całym świecie.

AGCO oferuje bardzo szeroka gamę produktów przeznaczonych dla rolnictwa m.in.: ciągniki, kombajny, maszyny do zbioru zielonek i siana, systemy przechowywania zbóż i pasz, opryskiwacze czy części zamienne.

Firma AGCO Sp. z o.o. jest bezpośrednim importerem ciągników kołowych Valtra oraz ciągników gąsienicowych i opryskiwaczy marki Challenger. Sprzedaż prowadzona jest poprzez sieć dealerów na terenie całej Polski.
Maszyny Challenger kierowane są do profesjonalnego Klienta, który wymaga wysokiej wydajności oraz znakomitych wyników, przy minimalizacji kosztów produkcji.

Z kolei ciągniki rolnicze Valtra przeznaczone są dla wymagających użytkowników, ceniących sobie najwyższą jakość i niezawodność, która łączy się z niskimi kosztami eksploatacji.

Valtra i Challenger dają użytkownikom możliwość optymalnego doboru maszyn, najkorzystniejszych dla technologii stosowanych w danym gospodarstwie.


Komentarze

Skomentuj