Summarize

Zdarzają się sytuacje, kiedy tradycyjny sprzęt rolniczy nie spełnia swojej roli, a jego gabaryty sprawiają, że nie można wykorzystać go we wszystkich miejscach. Wtedy z pomocą przychodzi traktorek HUSQVARNA CTH140 TWIN. HUSQVARNA CTH140 TWIN to bardzo wydajny traktorek z pojemnikiem na trawę. Jego podstawowa funkcja to oczywiście koszenie trawnika, jednak jego możliwości wybiegają znacznie dalej.
 
Za jego prawidłowe działanie odpowiada wysokosprawny dwucylindrowy silnik Kawasaki smarowany ciśnieniowo. Traktorek oferuje dzięki niemu sprawną i wydajną pracę, a funkcja TrioClip sprawia, że możemy wybrać jeden z trzech systemów koszenia.
 
Traktor HUSQVARNA z serii CT posiada w standardowym wyposażeniu kosz i BioClip, jednak jego prawdziwa przydatność ujawnia się poprzez wykorzystanie akcesoriów dodatkowych. Traktor może spełniać praktycznie wszystkie funkcje dotyczące pielęgnacji trawnika. Pazurowa brona do trawnika, czy skaryfikator sprawiają, że użytkownik może łatwo usunąć mech, czy liście, a także sprawić, by powietrze, woda i nawóz mogły łatwiej wniknąć w glebę. Ponadto traktor można wyposażyć w przyczepkę i pług śnieżny, który doskonale sprawdzi się zimą.
 Komentarze

Skomentuj