Summarize

MANITOU zaprezentowała na tegorocznych targach SIMA 2013 w Paryżu najnowszą ładowarkę teleskopową MLT 629. W Polsce maszyna miała premierę na tegorocznych targach AGROTECH 2013 w Kielcach.Ładowarka jest wyposażona w silnik IIIB Perkins. Dzięki niemu posiada ona wydajny moment obrotowy (od 420 Nm do 1400 obr / min), który jest gwarantem elastyczności podczas prowadzenia urządzenia. Ponadto, ładowarka ma w wyposażeniu przemiennik momentu obrotowego z ręczną skrzynią biegów.

MLT 629 to świetny komfort pracy dostępny w trzech wersjach. W środku kabiny użytkownik posiada wielofunkcyjny pulpit z wyświetlaczem cyfrowym, co zapewnia mu kontrolę nad wszystkimi parametrami maszyny. Ładowarka MLT 629 może być wyposażona w chwytak do bel, chwytak wielofunkcyjny oraz łyżkę 200L.

Jak informuje Marc Julienne z firmy MANITOU, „MLT 629 zapewnia wymogi kompaktowości i wydajności stawiane przez wielu użytkowników. Łatwość użytkowania w podwórzu gospodarstwa, dobra widoczność w połączeniu z potężnym momentem obrotowym i elastycznością umożliwiają manewrowanie bez ryzyka. MLT 629 to maszyna zaawansowana technicznie o komforcie charakterystycznym dla marki MANITOU”.Komentarze

Skomentuj