Summarize

Na rynku pojawiła się nowa seria mini ładowarek wyprodukowana przez firmę Bobcat.W nowej serii M znalazło się miejsce dla pięciu modeli. Podczas projektowania tych urządzeń inżynierowie firmy Bobcat starali się maksymalnie zwiększyć komfort pracy operatora oraz produktywność tych maszyn. Wszystkie modele z serii M są wyposażone w kabiny, których wyposażenie jest bardzo wysoko cenione przez użytkowników na całym świecie.

Seria M obejmuje pięć modeli: S510, S530, S550, S570 a także S590. Każdy z modeli posiada przesuniętą do przodu kabinę. Dzięki temu rozwiązaniu ma on dużo łatwiejsze możliwości obserwacji przebiegu pracy. Przesunięcie kabiny do przodu ułatwia również rozglądanie się i monitorowanie całego obszaru pracy. Kabiny ładowarek z serii M są bardzo komfortowe, ponieważ oferują operatorom o 20% więcej przestrzeni niż konkurencyjne rozwiązania. Komfort pracy zwiększają jeszcze regulowany fotel oraz zmniejszony poziom hałasu w środku kabiny.

Ładowarki Bobcat z serii M oferują bardzo szerokie możliwości efektywnej i oszczędnej pracy. Są one wszechstronnymi nośnikami narzędzi, które można wyposażać w ponad 65 maszyn towarzyszących. Wielofunkcyjność tych ładowarek sprawia, że można je wykorzystywać nie tylko w rolnictwie.


 Komentarze

Skomentuj