Summarize

Pokazy żniwne na stałe już wpisały się w kalendarz New Holland, ponieważ ta marka to nie tylko kolor niebieski, czyli traktory, ale dla wielu klientów to przede wszystkim pełna gama maszyn żniwnych.

W terminie od 20 lipca do 26 sierpnia, nowości produktowe New Holland przebyły w sumie ponad 6 500 km, aby podczas 16 pokazów na terenie całej Polski zaprezentować nowoczesne technologie dla rolnictwa ponad 5 000 odwiedzających (rekordowa frekwencja podczas jednego pokazu wyniosła prawie 1 200 osób). Dzięki współpracy z autoryzowaną siecią dealerską, New Holland miał możliwość praktycznego przetestowania podczas prac polowych aż 210 maszyn pod znaczkiem kłosa. Goście mogli również podziwiać egzotyczne tancerki, które tańcząc brazylijską sambę zaprezentowały przedsmak atrakcji, jakie czekają na klientów, którzy do końca września zdecydują się na zakup ciągnika serii z T8.

[blockquote style="1"]To pierwszy tego typu pokaz na naszym terenie - nie tylko statyczne przedstawienie maszyn, ale również praktyczna prezentacja ich możliwości, niezależnie od panujących warunków - mówił jeden z rolników. - Mając okazję zobaczyć nowości New Holland, a nawet wypróbować je osobiście, nie mogłem z niej nie skorzystać. Najbardziej zainteresowała mnie nowa odsłona kombajnu TC, nowa kabina, która w znaczny sposób redukuje poziom hałasu, a także o wiele lepiej przeszklona od poprzedniej. [/blockquote]

Podczas tegorocznego sezonu zaprezentowano pełną gamę maszyn New Holland. Demo Tour był doskonałą okazją, aby dowiedzieć się, co zostało zmienione w ofercie produktowej marki oraz które z modeli doczekały się modyfikacji, a przede wszystkim zapoznać się nowościami wśród maszyn żniwnych m.in. nowym kombajnem zbożowym serii TC. Gama ta została zaprojektowana całkowicie od nowa, wprowadzając wiele innowacyjnych rozwiązań -łącznie z całkiem nową, komfortową kabiną HravestSuite™. Seria TC opracowana została pod kątem gospodarstw średniej wielkości, aby zapewnić im jak najwyższą wydajność pracy w połączeniu z niezrównanym komfortem. Kolejną nowością chętnie oglądaną przez klientów była prasa zmiennokomorowa RB150.

W trakcie każdego z pokazów odbyły się prawdziwe żniwa: od koszenia zboża, wyładunku ziarna, przez zbieranie słomy i układanie bel, na pracach uprawowych kończąc. Praca każdej maszyny została szczegółowo omówiona przez specjalistów, a dzięki wykorzystaniu dynamicznych kamer Live, widzowie mieli możliwość obejrzenia ich w trakcie pokazu na telebimie. Oprócz pokazów samych maszyn rolniczych zwiedzający mieli okazję wymiany poglądów i doświadczeń z gronem rolników oraz uzyskania szczegółowych informacji od specjalistów New Holland. Ponadto można było zobaczyć i porównać w pracy, a także podczas jazdy próbnej ciągniki serii T4 oraz model serii T8, wyposażony w System Precyzyjnego Rolnictwa.

[ot-gallery url="http://www.agrodziennik.pl/gallery/zdjecia-z-new-holland-demo-tour-2013/"]Komentarze

Skomentuj