Summarize

Jubileuszowa, XV edycja targów AGRO SHOW dobiegła końca- największa wystawa maszyn rolniczych w Polsce, odbyła się w dniach 20-23 września 2013 roku w miejscowości Bednary koło Poznania. Marka New Holland tradycyjnie już zaprezentowała szeroką gamę swoich żółtych i niebieskich maszyn.

Każdego roku rolnicy tłumnie przybywają do Bednar, aby z bliska obejrzeć najnowocześniejsze maszyny, zapoznać się z nowinkami technologicznymi oraz wymienić się doświadczeniami zdobytymi w produkcji rolnej. Tegoroczną wystawę odwiedziła rekordowa liczba zwiedzających – blisko 150 tysięcy osób, w tym około 400 grup zorganizowanych. Na powierzchni wystawowej –przekraczającej 120 hektarów, swoją ofertę produktową zaprezentowało blisko 800 wystawców. Niestandardowa ekspozycja marki New Holland jak zawsze wyróżniała się na tle pozostałych firm.

Marka New Holland zaprezentowała swoją niezwykle szeroką gamę produktową – aż 29 maszyn prezentowanych zostało statycznie. Ciągniki New Holland były poddane również testom praktycznym podczas pracy na polu pokazowym. Łącznikiem między tymi dwoma miejscami była żółto-niebieska kolejka, która służyła, jako środek transportu dla zwiedzających pomiędzy jednym a drugim stoiskiem.  Na polu pokazowym marka New Holland prezentowała m.in. ciągnik serii T8 wyposażony w Systemem Precyzyjnego Rolnictwa PLM.

Uczestnicy wystawi mogli ponadto zapoznać się z wnętrzem prezentowanych maszyn. Każdy mógł usiąść "za sterami" prawie wszystkich modeli ciągników, a także zajrzeć pod maskę, by zapoznać się z zastosowanymi rozwiązaniami.

Podczas tegorocznej wystawy swoją oficjalną premier miało aż 6 nowości produktowych:

Traktor T8.420 Auto Command™– nominowany do tytułu “Tractor of the Year 2014” - najpotężniejszy ciągnik kołowy z przekładnią bezstopniową na świecie,
Kombajn do zbioru owoców miękkich New Holland Braud 9090,
Następca bestsellerowego traktora T5000 – Nowy, całkowicie odmieniony T4.85,
Absolutna nowość na rynku – traktor gąsienicowy TK 4060,
Lider rynku w swoim segmencie – zupełnie odnowiony kombajn zbożowy TC 5070,
CX 8080 Elevation kombajn najnowszej generacji, o największej w segmencie mocy sięgającej prawie 450 KM.

Stoisko podzielone zostało na dwa główne sektory, które rozdzielała ścieżka komunikacyjna prowadząca do sektora recepcyjnego - tam każdy zainteresowany mógł otrzymać broszury, ulotki informacyjne oraz firmowe gadżety. Prawa strona ekspozycji to sektor kombajnowy oraz sektor pras, gdzie znajdowały się kombajny zbożowe Nowy TC5070, CX5080, CX8080 Elevation, CR9090 SmartTrax™ oraz prasy Big Baler oraz Roll Baler 125 w wersji Combi oraz prasa Roll Belt, zagregowane z traktorami T7.270 Auto Command™, T6.150 Auto Command™ oraz T6.175.

 

[blockquote style="1"]Zaprezentowany kombajn z serii CR w wersji z napędem gąsienicowym został wyjątkowo wyróżniony na ekspozycji targowej. Głównie ze względu na fakt, iż w tym roku New Holland, jako lider wyznaczający nowe standardy postanowił po raz kolejny zaskoczyć odwiedzających – na stoisku pojawił się Robot Transformers wykonany na wzór kombajnu serii CR, który wzbudzał ogromne zainteresowanie nie tylko wśród najmłodszej publiczności. Na specjalnie wybudowanej scenie w sąsiedztwie kombajnu odbywał się dodatkowo, co dwie godziny pokaz tańca robotów w wykonaniu profesjonalnej grupy tanecznej. Każdy z pokazów był transmitowany za pośrednictwem kamer live na 20m2 ekranie wkomponowanym w zabudowę tak, że nikt nie przeszedł obojętnie obok tak widowiskowego show.[/blockquote] – T.Kozieł, Marketing Manager New Holland.

Podczas targów Agro-Show na stoisku New Holland obecni byli Regionalni Kierownicy Sprzedaży, Specjaliści Produktowi, przedstawiciele Serwisu oraz sprzedawcy zatrudnieni u autoryzowanych dealerów New Holland, którzy przybliżali klientom interesującą ich tematykę oraz odpowiadali na wszystkie zadane pytania. Ponadto New Holland, jako marka innowacyjna i nowoczesna stworzyła w pawilonie recepcyjnym specjalnie wydzielone stanowisko, gdzie klienci mieli możliwość wypełnić interaktywną ankietę służącą zebraniu ich opinii oraz danych, które w znaczny sposób ułatwią ponowny kontakt z klientem już po targach.

Po lewej stronie stoiska powstał sektor traktorowy, gdzie zwiedzający mieli możliwość zapoznania się z pełnym przekrojem mocy traktorów New Holland począwszy od wzbudzającego niezwykłe zainteresowanie gąsienicowego TK o mocy 101KM. Natomiast nowy ciągnik T8 wyposażony w bezstopniową przekładnię napędową Auto Command™ był kluczowym produktem targów i to właśnie ten model każdego dnia przyciągał uwagę zwiedzających, głównie ze względu na fakt, że T8.420 osiąga imponującą maksymalną moc nawet 419 KM, co czyni go najpotężniejszym na świecie ciągnikiem z bezstopniową skrzynią biegów.

Ponadto podczas targów przeprowadzona została specjalna kampania promocyjna dla klientów, którzy w tych dniach zdecydowali się na zakup traktorów z serii TD5, T5 i T6 – czekał na nich specjalny bon rabatowy o wartości odpowiednio -4 000, -6 000 lub -8 000 pln.

 

[blockquote style="1"]Ponadto klienci zainteresowani finansowaniem maszyn mieli możliwość skorzystania z pomocy doradcy CNH Capital, który przygotował niezwykle szeroki wachlarz atrakcyjnych ofert w zakresie finansowania danego produktu. Na tle dzisiejszej sytuacji w rolnictwie, tj. kończących się środków na dofinansowania zakupu sprzętu z PROW, myślę że częściej niż przedtem będą wykorzystywane inne rozwiązania, takie właśnie jak finansowanie fabryczne. Hitem tegorocznych targów AGRO SHOW jest bezsprzecznie oferta pożyczki z 0% oprocentowaniem na okres 3 lat, z możliwością odroczenia płatności pierwszej raty o 6 miesięcy. Dotyczy ona serii ciągników: TD5, T5, T6 oraz T7. Stale dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb rolników, stąd mamy pewność, że będziemy się rozwijać dynamicznie również w przyszłym roku. Wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów obecni byli również przedstawiciele działu części zamiennych CNH, którzy odpowiadali na wszystkie pytania odwiedzających.[/blockquote] – T.Kozieł, Marketing Manager New Holland.

[video url="http://www.youtube.com/watch?v=rH9a0E0rZ4s"]

Po wystawie AGRO SHOW na serwisie YouTube dodanych zostało wiele filmików poświęconych zaprezentowanym maszynom New Holland.  Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się film prezentujący Transformers CR, który wita odwiedzających stoisko. Wiele interesujących informacji, zdjęć oraz aktualności zostało dodanych również na oficjalnym Fun Page New Holland pod adresem: http://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska



Komentarze

Skomentuj