Summarize

KUHN powiększył swoją ofertę opryskiwaczy o nowy model o nazwie KUHN METRIS 3200l. Nowy model to zaczepiany opryskiwacz polowy posiadający zbiornik o pojemności 3200 litrów. Wyposażono go w aluminiową belkę polową. Ma ona szerokość od 18 do 36 metrów. W przypadku szerokości belki decyzja należy do klienta.

W ofercie firmy KUHN nowy opryskiwacz sytuuje się pomiędzy największym modelem, czyli OCEANIS, a mniejszymi modelami ATLANTIQUE/GRAND LARGE. Maszyna jest przeznaczona do produkcji roślinnej i mieszanej.

Oprócz standardowych zalet nowy opryskiwacz KUHN METRIS 3200l został wyposażony w nowe innowacyjne rozwiązania, które w dużym stopniu ułatwiają zabieg oprysku. Opryskiwacz posiada nowy panel zaworów, dzięki czemu wygoda obsługi jest dużo większa. Aby ułatwić transport po droga, inżynierowie opracowali technologię składania się belek polowych w taki sposób, że nie przekraczają one po złożeniu szerokości opryskiwacza.

Opryskiwacz polowy METRIS 3200l to również pełna amortyzacja całej konstrukcji. Uzyskano ją dzięki zastosowaniu gumowych łączników, które niwelują naprężenia dyszla i podwozia. Kolejną innowacją jest również odwracalny dyszel. W ten sposób opryskiwacz może współpracować z różnymi traktorami.

Nowe i używane opryskiwacze znajdziecie na serwisie ogłoszeniowym naszego partnera Agrotrader


 Komentarze

Skomentuj