Summarize

Na polski rynek trafi kolejna nowość z paryskich targów SIMA 2013. Tą nowością jest opryskiwacz John Deere R952i. Opryskiwacz jest nowym modelem w serii R900i.R952i to opryskiwacz zaczepiany, który wyposażono w zbiornik mający pojemność 5200 litrów. Posiada dwupunktowe zawieszenie osi, a zbiornik ma budowę nisko-profilową co gwarantuje dużo stabilność na polu oraz na drodze. Dzięki zainstalowaniu systemu SolutionCommand maszyna jest łatwa w obsłudze i zapewnia wysoką dokładność oraz wydajność.

Opryskiwacz John Deere R952i posiada wielo-cyklowy program rozcieńczania oraz ochronę przed przepełnieniem. System rozcieńczania AutoDilute ma pięć poziomów działania tzn. stopniowe, ciągłe, szybkie oraz płukanie belki/układu. Użytkownik steruje tymi obiema funkcjami z wysokości kabiny ciągnika.

Użytkownik ma również do swojej dyspozycji specjalny kalkulator (opcjonalne rozwiązanie), który jest dużym ułatwieniem podczas napełniania zbiornika. Ponadto, może on również automatycznie regulować mieszanie tak, aby ograniczyć do minimum powstawianie piany oraz ograniczyć odpady.

Opryskiwacz wyposażono również w system automatycznej kontroli przechyłu i wysokości belki. System nosi nazwę BoomTrac i współpracuje z 2 czujnikami. Dzięki temu belka opryskiwacza jest utrzymywana w odpowiedniej pozycji podczas pracy i skręcania.


 Komentarze

Skomentuj