Summarize

Samasz to firma znana jako producent maszyn zielonkowych. W jej ofercie znajdują się takie produkty jak kosiarki, zgrabiarki czy przetrząsacze. Najnowszy produkt oferowany przez firmę Samasz to owijarka szeregowa SPIDER.Najciekawszym rozwiązaniem zastosowanym w owijarce SPIDER jest napęd silnikiem benzynowym. Dzięki temu maszyna nie jest uzależniona od napędu ciągnika. Silnik w jaki wyposażono owijarkę spala 1 litr paliwa na godzinę pracy. Wykonanie jednego balotu zajmuje maszynie około 16 sekund. To rozwiązanie będzie niezwykle pomocne dla rolników, którzy chcą przyspieszyć pracę.

Głównymi zaletami urządzenia są: szybki czas owijania, łatwa obsługa, możliwość regulacji warstw folii na owijanym balocie oraz możliwość owijania dwóch rodzajów balotów: okrągłych i w kształcie kostki.

Owijarka SPIDER pozwala na zaoszczędzenie folii nawet w 60%. Wynika to stąd, że owija baloty jedynie w obwodzie. W przypadku owijarek indywidualnych mamy do czynienia również z owijanie końcówek balotów. Taki sposób owijania ma również wpływ na przyspieszenie pracy owijarki.
Owijanie w rękaw jakie oferuje owijarka SPIDER to efektywna metoda, która eliminuje konieczność transportu pojedynczych balotów.


 Komentarze

Skomentuj