Summarize

Sipma to wiodący producent maszyn rolniczych w Polsce. Szeroka oferta produktów proponowanym przez Sipmę co roku poszerza się o nowe. Jedną z najnowszych maszyn w ofercie jest zgrabiarka ZK350. Zgrabiarka SIPMA ZK350 jest urządzeniem przeznaczonym dla rolników specjalizujących się w hodowli bydła. Służy ona do grabienia siana, zielonki oraz słomy. 
 
Maszyna składa się z dziewięciu ramion grabiących. Na każdym z ramion zamocowano po 3 podwójne palce grabiące. Takie rozwiązanie techniczne zapewnia możliwość grabienia siana w bardzo efektywny sposób. Ułatwia to również układanie równych i przewiewnych wałów.
 
Korpus zgrabiarki ma przegubowo zamontowaną ramę i dzięki temu można go zawiesić na trzypunktowy układ zawieszenia ciągnika. Zgrabiarka jest wyposażona w przekładnie olejową dzięki, której urządzenie gwarantuje długoterminową i bezawaryjną pracę. 
 
Kolejnymi zaletami zgrabiarki SIPMA ZK350 jest regulowany ekran oraz pokrętło regulujące. Ekran daje możliwość ustawienia szerokości wału. Z kolei pokrętło reguluje wysokość palców grabiących.
 
Zgrabiarka posiada podwozie typu tandem. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ zapobiega zużyciu palców oraz pozwala na uniknięcie zanieczyszczenia pokosu ziemią.

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami u naszego partnera Agrotrader - zgrabiarki nowe i używane.Komentarze

Skomentuj