Summarize

Znany producent traktorów firma ZETOR organizuje konkurs foto i video. Aby wziąć w nim udział trzeba wykonać zdjęcie lub nagrać film video (długość 30-90 sekund). Temat zarówno zdjęć jak i filmów mają być ciągniki ZETOR.
Organizatorzy konkursu przygotowali dla zwycięzcy wyjątkową nagrodę jaką jest 3-dniowa wycieczka do siedziby firmy w Czechach. Na zwycięzców czeka zwiedzanie linii montażowej ciągników, zwiedzanie ZETOR Gallery oraz wiele innych atrakcji. Organizator pokrywa wszystkie koszty związane z transportem (z Kalisza do Brna i z powrotem), wyżywieniem oraz zakwaterowaniem. Uczestnicy, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce mogą z kolei liczyć na duże zestawy upominków.
Osoby zainteresowane udziałem w konkursie powinny przesyłać swoje prace (zdjęcia i filmy) na adres mailowy konkurs@zetor.pl. Oprócz tego istnieje możliwość przesłania prac nagranych na płycie CD. Należy je wysłać pod adres ZETOR POLSKA Sp. z o.o., ul. Wrocławska 48, 62-800 Kalisz z dopiskiem „KONKURS”. Wraz z filmami i zdjęciami autorzy są zobowiązani wysłać podpisane oświadczenie (skan, wydruk) o zgodzie na udostępnienie pracy konkursowej.
Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani w siedzibie ZETORA w Kaliszu. Zgłoszenia mogą być nadsyłane do 31 lipca 2014 roku. Po szczegółowy regulamin zapraszamy na stronę www.zetor.pl.Komentarze

Skomentuj