Summarize

Agrospot

Agrospot to oprogramowanie dla rolnictwa usprawniające zarządzanie gospodarstwem rolnym. Zarządzanie maszynami, prowadzonymi pracami polowymi, gospodarką magazynową, kosztami to tylko niektóre z możliwości jakie daje Agrospot niezależnie gdzie jesteś.

http://www.agrospot.pl
Agrotrader

Agrotrader to internetowy portal oferujący ogłoszenia rolnicze dla rynku rolniczego istniejący od 2007 roku. Serwis daje możliwość zamieszczania ofert dotyczących szeroko pojętego rolnictwa, produkcji roślinnej, maszyn rolniczych czy przetwórstwa. Zachęcamy do dodawania ogłoszeń na łamach Agrotrader

http://agrotrader.pl
Agromonitoring

Agromonitoring to system lokalizacji maszyn rolniczych i pojazdów z wykorzystaniem technologii GPS. Specjalnie przystosowane dla potrzeb rolnictwa funkcje umożliwiają sprawną analizę oraz zarządzenie pracą maszyn w gospodarstwie, a także pozwalają na wykrywanie nadmiernych kosztów czy nadużyć.

http://agromonitoring.pl
iAgro

iAgro to darmowe ogłoszenia rolnicze z całej Polski. Znajdziecie tam oferty maszyn rolniczych, produktów rolnych takich jak zboża, mleko, jaja itp. oferty usług rolniczych, pracy w rolnictwie i inne. Cała zawartość serwisu podzielona jest na odpowiednie kategorie aby możliwie najszybciej i bez problemowo wyszukać wybrane oferty.

http://www.iagro.pl
Próby glebowe

Próby glebowe to dedykowany serwis na temat usług pobierania i badania prób glebowych świadczonych przez Agrospot. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług badania gleby, precyzyjnego nawożenia, sporządzania map zasobności gleby firmy Agrospot

http://www.probyglebowe.pl