Summarize

Kubota M135GX

Od przyszłego roku ciągniki Kubota serii GX i M, a także ładowacze czołowe będą tańsze – poinformował japoński producent.

Od stycznia 2014 roku ciągniku Kubota, japońskiego producenta maszyn rolniczych będą taniały. Obniżki cen mają dotyczyć ciągników serii GX, M oraz ładowaczy czołowych.

Mimo słabego roku dla producentów maszyn rolniczych, firma Kubota była jedną z marek, które raczej nie miały większych powodów do narzekań. Japoński producent uplasował się bowiem w poprzednim miesiącu na 5 pozycji wśród marek najlepiej sprzedających się na rynku – wynika z danych agencji Martin & Jacob. Na taki obrót spraw przełożyły się z pewnością działania firmy, która zdecydowała się na otwarcie oddziału swojego koncernu na terenie Polski.

Od przyszłego roku można się spodziewać jeszcze lepszych wyników Kubota, ponieważ firma zapowiedziała, że ich ciągniki i ładowacze czołowe będą znacznie przecenione.

Największe obniżki obejmą modele ciągników M110GX, M135GX oraz M135GXS. Jest to seria, która zaledwie 2 lata temu przeszła modernizację, dzięki której znacznie podniesiony został standard kabiny, włącznie z siedzeniem dla pasażera, a unowocześniona została też między innymi skrzynia biegów. Konsumenci mogą oczekiwać, że ceny wymienionych modeli spadną nawet o 27 tysięcy zł.

Obniżki cen obejmą także ciągniki z serii M, które są przeznaczone do pracy w gospodarstwach rolnych i do lekkich prac uprawowych. W tym przypadku promocja będzie trwała od stycznia do końca marca i obejmie modele M8560 i M9960.

Ceny ładowaczy czołowych mogą z kolei zostać obniżone aż o 36 proc. ich obecnej wartości.Komentarze

Skomentuj